s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='https://www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document);
Potřebujete poradit, napište.

6 ks Baterie do procesorů ke kochleárním implantátům ICellTech A675P

Kód: 1790
Akce Tip
Značka: SOUND POWER
90 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Vysoce kvalitní a výkonné baterie do procesorů ke kochleárním implantátům značky ICellTech, které v nejaktuálnějším testování uživateli kochleárních implantátů prokázaly nejdelší životnost. Pro informace o velkoobchodních cenách nás prosím kontaktujte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baterie do procesorů ke kochleárním implantátům ICellTech, zinek-vzduch bezrtuťové, velikosti 675P označené   modrou  samolepkou. Baterie jsou určeny a vyráběny pro použití v závěsných řečových procesorech kochleárních implantátů, baterie je schopna snést větší proudové zatížení než běžná sluchadlová baterie 675. Počet baterií v jednom platíčku (blistr) je 6 kusů baterií.

Vysoce kvalitní baterie do procesorů ke kochleárním implantátům nejlevněji v České republice. Dle posledního aktuálního testování uživateli kochleárních implantátů baterie ICellTech prokázaly nejdelší životnost v porovnání s dalšími testovanými značkami baterií.

Vlastnosti:

  • baterie zinek-vzduch
  • označení IEC - PR44
  • kapacita 550 mAh, napětí 1,4 V
  • dlouhá životnost, vysoká kvalita

Doplňkové parametry

Kategorie: naslouchátka a příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.