Potřebujete poradit? Volejte 778751659

Bezdrátový mikrofon ke sluchadlu

Kód: 1778
Akce Tip
Značka: SOUND POWER
2 800 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

ARTONE MIC je diskrétní bezdrátový mikrofon, který poskytuje vynikající srozumitelnost řeči v rušném prostředí i na větší vzdálenost. Artone TVB+ je nutné kombinovat s přijímačem: bezdrátovou indukční smyčkou na krk ARTONE 3 MAX. Tento komplet přijímače a vysílače výrazně rozšiřuje poslechové možnosti Vašeho sluchadla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový mikrofon a vysílač ARTONE MIC pracuje s bezdrátovou indukční smyčkou ARTONE 3 MAX. Tento komplet přijímače a vysílače výrazně rozšiřuje poslechové možnosti Vašeho sluchadla.

Ať už jste s přáteli v restauraci, ve škole, na kurzu tance či na zajímavé přednášce, ARTONE MIC nasměruje hlas mluvčího přímo do Vašich sluchadel. Hlas mluvčího tedy perfektně slyšíte i na větší vzdálenost a i v rušném prostředí perfektně rozumíte každému slovu.

Navíc můžete vysílač ARTONE MIC pomocí 3,5 mm jacku propojit s televizí, hudebním přehrávačem, počítačem, herním systémem či jiným zdrojem zvuku a užít si ničím nerušený poslech přímo ve Vašem sluchadle.

ARTONE MIC s indukční smyčkou ARTONE 3 MAX je možné propojit s téměř jakýmkoli sluchadlem či kochleárním implantátem s T-cívkou (telecoil).

Jak ARTONE MIC funguje?

1. ARTONE MIC jako bezdrátový mikrofon - použití ve třídě, na přednáškách, na poradách

Bezdrátový mikrofon Artone MIC je pomocí technologie Bluetooth bezdrátově připojen k indukční smyčce Artone 3 MAX.

Uživatel sluchadla si na krk nasadí Bluetooth indukční smyčku Artone 3 MAX.

Artone MIC, který funguje jako mikrofon, umístí uživatel do blízkosti přednášejícího/mluvčího.

Obě zařízení jsou propojena díky technologii Bluetooth a čistý zvuk hlasu mluvčího je přenesen bezdrátově do indukční smyčky, kde je zpracován, očištěn a zesílen a pak odeslán do sluchadla uživatele. Sluchadlem je pak signál opět zpracován a upraven na úroveň, kterou uživatel potřebuje. Čistý zvuk hlasu mluvčího je přenášen do sluchadla bez rušivých šumů z okolí. Neslyšící uživatel slyší ve sluchadle hlas přednášejícího dostatečně nahlas a úplně čistý. Sluchadlo nyní v podstatě funguje jako bezdrátová sluchátka.

2. ARTONE MIC jako vysílač – při sledování televize, poslechu hudby aj.

Artone MIC je spárován pomocí technologie Bluetooth s indukční smyčkou Artone 3 MAX, kterou má uživatel sluchadla pověšenou na krku.

Artone MIC jako vysílač je kabelem připojen k televizi, rádiu, přehrávači hudby, IPodu, počítači (Skype) či jinému audio zdroji do 3,5mm jacku.

Čistý zvuk televize či hudby je přenesen bezdrátově do indukční smyčky, kde je zpracován, očištěn a zesílen a pak odeslán do sluchadla uživatele. Sluchadlem je pak signál opět zpracován a upraven na úroveň, kterou uživatel potřebuje. Čistý zvuk televize nebo hudby je přenášen do sluchadla bez rušivých šumů z okolí. Neslyšící uživatel slyší ve sluchadle televizi nebo hudbu dostatečně nahlas a úplně čistě. Sluchadlo opět i v tomto případě funguje jako bezdrátová sluchátka.

Na bezdrátovou indukční smyčku ARTONE 3 MAX i na TV vysílač TVB+ je možné získat příspěvek na kompenzační pomůcky od Sociálního odboru Úřadu práce. Více informací Vám rádi podáme na emailu: www.domacisolnajeskyne.com

Podívejte se na VIDEO, jak indukční smyčku Artone 3 MAX a bezdrátový mikrofon pro neslyšící Artone TVB+ používá náš milý zákazník pan Vratislav Vaverka z Broumova, když chodí se svou manželkou do tanečních pro pokročilé: 

https://www.youtube.com/watch?v=E34YlQq6K3I

Doplňkové parametry

Kategorie: naslouchátka a příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.