Potřebujete poradit? Volejte 778751659

Čistící tablety na sluchadla 20 ks

Kód: 1793
Akce Tip
Značka: SOUND POWER
150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Balení obsahuje 20 ks čistících tablet na sluchadla. Čistící tablety slouží k důkladnému čistění a dezinfekci ušní koncovky Vašeho sluchadla. Pokud nebudete čistit sluchadlo pravidelně, sluchadlo se ucpe a jeho funkčnost bude narušena. Péče o sluchadlo je nezbytná k správnému fungování sluchadla. Doporučujeme také uchošťour na čištění ucha a kapky proti nadměrné tvorbě ušního mazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro dokonalé fungování Vašeho sluchadla si zvykněte o sluchadlo pečovat každý den. K základnímu vybavení každého uživatele sluchadla by měl patřit čistící set (sada na čištění sluchadla). Na čistění sluchadla používejte pouze dezinfekční přípravky k těmto pomůckám určené!

Postup čistění sluchadla: tvarovku oddělte od sluchadla a vložte ji do čistícího roztoku, který vznikne rozpuštěním této antimikrobiotické čistící tablety ve vodě. Roztok použijte pouze jedenkrát. Vysušte poté tvarovku savým ubrouskem a hadičku profoukněte profukovacím balónkem (taktéž v naší nabídce). Pro zvukovodová sluchadla použijte speciální čistící ubrousky.

Ušní tvarovky jsou v uchu zanášeny mazem, potem a dalšími nečistotami, které tvoří živnou půdu pro působení mikrorganismů. Pravidelné čistění sluchadla a ušních tvarovek od nečistot je tedy nezbytné jednak jako prevence proti ušním zánětům a také proti ucpání zvukového výstupu sluchadla - v takovém případě dojde k narušení funkce sluchadla a přestanete se sluchadlem slyšet.

Je doporučeno očistit tvarovku a sluchadlo od ušního mazu a dalších nečistot každý večer před spaním. Odborné vyčistění ucpaného a tedy nefungujícího sluchadla v servisu sluchadel totiž vyjde mnohem dráž než každodenní několikaminutová péče o sluchadlo. Pravidelné čištění sluchadel Vám také ušetří spoustu peněz za zbytečné opravy sluchadla.

Stejně důležité jako čistění sluchadla je také pravidelné odvlhčování sluchadla, kterým předejdete opotřebování elektroniky uvnitř sluchadla, prodloužíte životnost sluchadla a ušetříte za nákladné opravy a servis sluchadla. Během noci uložte sluchadlo do elektrického UV vysoušecího boxu PERFECT DRY anebo B-DRY (taktéž v naší nabídce).

Doplňkové parametry

Kategorie: naslouchátka a příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.