Potřebujete poradit? Volejte 778751659

Kapky proti ušnímu mazu - OTIC SOLUTION

Kód: 1808
Akce Novinka Tip
Značka: SOUND POWER
120 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Kapky jsou určeny pro odstraňování ušního mazu, vody, nečistot, k prevenci onemocnění zevního zvukovodu a pro mírnění bolestivých projevů při zánětu. Otic Solution s obsahem přírodních látek má antimikrobiální a protizánětlivý účinek.

Doporučujeme všem uživatelům sluchadel na pravidelnou péči, ideálně ve spojení s čištěním uší nástrojem na bezpečné čištění uší od ušního mazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidelné čištění uší, stejně jako čištění sluchadel je prevencí ušních zánětů, protože nánosy ušního mazu jsou živnou půdou pro mikroorganismy. Zároveň maz negativně ovlivňuje funkci sluchadla a ušní tvarovky. Ucpe-li Vám ušní maz sluchadlo nebo jeho koncovku, dojde ke zkreslení zvuku sluchadla. Nečistoty mohou také ucpat zvukový výstup sluchadla - v takovém případě se sluchadlem přestanete slyšet. Pokud se ušní maz dostane až dovnitř sluchadla, je nutné odborné vyčištění sluchadla v servisu sluchadel.

Ušní kapky OTIC Solution odstraňují ušní maz, vodu a nečistoty ze zevního zvukovodu. Antimikrobiální a protizánětlivý účinek.

Přírodní účinná látka:

Rostlinné složky bylin (třezalka tečkovaná, měsíček lékařský a divizna malokvětá) napomáhají regeneraci, stimulují samočisticí schopnost pokožky a vykazují antibakteriální a protizánětlivé účinky.

léčivá látka obsah v 1 g roztoku
Cholin salicylate 80 % 0,17 g
Extrakt z třezalky tečkované 3,53 mg
Extrakt z měsíčku lékařského 5,25 mg
Extrakt z divizny malokvěté 3,53 mg
Thymol 1 mg

Obsah: 10 ml

Pomocné látky:

Glycerin
Butylen glykol
Levandulový olej

Účinek zdravotnického prostředku Otic Solution je založen na schopnostech glycerinu a butylen glykolu, jež dokážou rozpouštět jak lipofilní nečistoty (maz, cerumen), tak se mísit s vodou a vyplavovat mechanické nečistoty (prach apod.). Obvyklou komplikací způsobenou mj. zhoršenou průchodností zevního zvukovodu může být zánět zevního zvukovodu až zánět středního ucha. Otic Solution spoluvytváří prostředí nevhodné pro růst bakteriálních infekcí.
Další účinnou látkou je cholin salicylát, jehož výhodou oproti ostatním běžně používaným látkám (benzocain, lidocain, cinchocain)  je nejen analgetický, ale také protizánětlivý účinek, navíc se jedná o látku nesteroidní povahy.
V přípravku je použit také thymol, který působí antibakteriálně. Vhodně doplňuje účinky přípravku zejména v případě, že ve zvukovodu ulpí zbytky vody, která může vytvořit prostředí vhodné pro nárůst mikrobiálních infekcí.

Doplňkové parametry

Kategorie: naslouchátka a příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.