Potřebujete poradit? Volejte 778751659

Sušička na sluchadla PERFECT DRY LUX: čistí, dezinfikuje a odvlhčí sluchadlo

Kód: 1625
2 500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2021

Elektrická sušička sluchadel PERFECT DRY LUX čistí, dezinfikuje a odvlhčí Vaše sluchadlo. Předejděte nutnosti nákladných oprav každodenním automatickým odvlčováním a čištěním sluchadla. Působení antibakteriální UV lampy ničí mikroorganismy a účinně a rychle absorbuje vlhkost z Vašeho sluchadla. Cyklus čištění a vysoušení trvá jen třicet minut, obsluha sušičky na sluchadla je velice snadná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická sušička na odvhlčení sluchadla s UV lampou PERFECT DRY LUX je lehké, přenosné, avšak vysoce výkonné praktické zařízení na každodenní vysušení a účinnou dezinfekci Vašeho sluchadla. Pravidelným odvlhčováním sluchadla se prodlužuje životnost sluchadla, udržuje se vysoká výkonnost sluchadla a odpadá nutnost sluchadlo manuálně čistit od ušního mazu.

Zařízení PERFECT DRY LUX vysuší během třicetiminutového cyklu všechny typy sluchadel. Působení antibakteriální UV lampy ničí mikroorganismy. Vysokou absorbci vlhkosti ze sluchadla umožňuje společné působení topného tělesa, fénu uvnitř sušičky a antibakteriální UV lampy.

Snadná obsluha

Před spaním si uživatel uloží své naslouchadlo i s baterií do zařízení a jedním stiskem tlačítka spustí vysoušecí a dezinfekční cyklus.

Po ukončení vysoušecího cyklu se zařízení automaticky vypne.

Balení obsahuje

- elektrickou sušičku na sluchadla PERFECT DRY LUX

- český návod k obsluze zařízení

- nabíječku na zařízení s USB kabelem

Pocením a produkcí ušního mazu vzniká vlhkost ve sluchadle, kterou je třeba odstranit. Pravidelným, nejlépe každodenním ODVLHČOVÁNÍM sluchadla předejdete opotřebování elektroniky uvnitř sluchadla, prodloužíte životnost sluchadla a ušetříte za opravy a servis sluchadla.

Každodenním vysoušením a čistěním sluchadla v sušičce/čističce s UV lampou předejdete nutnosti nákladných oprav poruch sluchadla způsobených zanesením sluchadla ušním mazem, potem a vlhkostí. Pečujte o své sluchadlo, aby Vám bezchybně fungovalo bez nutnosti dalších investicí do oprav a čistění u foniatra.

Existují dvě základní možnosti vysoušení sluchadel

  1. pasivní vysoušení: využití elektrické sušičky sluchadel, kam se sluchadlo uloží na celou noc vcelku. V sušičce dochází k cirkulaci horkého vzduchu a absorbci vlhkosti ze sluchadla během několikahodinového cyklu.
  2. aktivní vysoušení: použití vysoušecí sady, které se skládá z nádobky na vysoušení sluchadla, do které se vkládají vysoušecí tablety, které vstřebávají vlhkost - také v naší nabídce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: naslouchátka a příslušenství
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.