Potřebujete poradit? Volejte 778751659

Televizní sluchátka pro nedoslýchavé Geemarc

Kód: 1646
Akce Novinka Tip
Značka: SOUND POWER
4 340 Kč –29 %
televizni sluchatka pro nedoslychave geemarc
4 340 Kč –29 % 3 100 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň fungují bezdrátová televizní sluchátka Geemarc díky vestavěnému mikrofonu jako sluchadlo pro zesílení běžného hovoru. Zapojení sluchátek do televize nevypne zvuk televize. Můžete tedy pohodlně sledovat televizi s ostatními členy rodiny, zatímco zvuk je zesílen do sluchátek a dokonale rozumíte každému slovu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová televizní sluchátka fungují jednak jako naslouchací souprava k televizi pro neslyšící a nedoslýchavé a jednak jako sluchadlo.
 
POSLECH TELEVIZE PRO NEDOSLÝCHAVÉ
 
U nedoslýchavých osob se často vyskytuje problém, že televize puštěná příliš nahlas ruší jak ostatní členy domácnosti tak sousedy. Zároveň má nedoslýchavá osoba problém se srozumitelností jednotlivým slovům a poslech televize si již neužívá jako dříve. Slyší, ale nerozumí.
Zesilující televizní sluchátka Geemarc umožní členovi Vaší rodiny, který už hůře slyší, poslouchat televizi, rádio, hudbu či jakýkoli jiný zdroj zvuku tak hlasitě, jak potřebují, aniž by rušili sousedy a ostatní členy domácnosti. 
Zvuk televize zůstává hrát na běžné úrovni hlasitosti pro všechny, zatímco nedoslýchavá osoba poslouchá do sluchátek, kde si nastaví jak kolečkem hlasitost tak frekvenci zvuku (výšky/hloubky) dle svých potřeb. Televizní sluchátka speciálně navržená pro neslyšící tedy umožní nejen individuální zesílení televize stereo přímo do obou uší, ale také výrazně vylepší srozumitelnost - budete rozumět každému slovu.
 
Tato sluchátka jsou speciálně navržená pro nedoslýchavé a díky tomu poskytují na rozdíl od běžných drátových či bezdrátových sluchátek perfektní srozumitelnost každému slovu.
 
V BALENÍ NAJDETE
 
Souprava se skládá z vysílače (slouží zároveň jako nabíjecí základna pro sluchátka) a přijímače: bezdrátová sluchátka. Sluchátka jsou dobíjecí a v soupravě je dobíjecí baterie.
V ceně je scart adaptér, síťový adaptér a kabely k zapojení vysílače do TV.
 
DOSAH BEZDRÁTOVÝCH SLUCHÁTEK
 
Při poslechu televize umožňují bezdrátová sluchátka volný pohyb po bytě nebo domě i za zeď, dosah až 25 metrů. Vysílač zůstává připojen k televiznímu přijímači.
 
FUNKCE SLUCHADLA - SLUCHÁTKA GEEMARC JAKO OSOBNÍ ZESILOVAČ ZVUKU
 
Přijímač je vybaven tlačítkem MIC, které vypne zvuk z televize a zapne vestavěný mikrofon pro zesílení konverzace kolem Vás: funkce sluchadla. Tuto funkci ocení zvláště senioři, pro které je ovládání malého zvukovodového či závěsného sluchadla příliš náročné, obtěžující nebo nevyhovující.
 
Zesílená sluchátka po aktivaci mikrofonu stiskem tlačítka fungují jako sluchadlo, místo sluchadla anebo pro situace, kdy je zvukovod příliš citlivý na používání sluchadla.
 
Zesílený zvuk konverzace je čistý, kvalitní, zesílen přesně pro potřebu uživatele a toto sluchadlo nešumí ani nepíská.
 
Narozdíl od sluchátek AR-TV https://www.domacisolnajeskyne.com/prirodni-lekarna/bezdratova-zesilena-sluchatka-k-televizi-pro-nedoslychave-ar-tv/nemají sluchátka Geemarc externí druhou baterii.
Jakmile dojde baterie, sluchátka nabijete v základně.
 
Na rodinné oslavě nebo při běžném rozhovoru Vás tak nedoslýchavý člen rodiny s bezdrátovými sluchátka Geemarc bez problémů uslyší.
 
Obzvláště vhodná jsou bezdrátová sluchátka Geemarc pro osoby, kterým nevyhovuje nošení sluchadla, odmítají nosit sluchadlo nebo se na sluchadlo teprve chystají.
 
Píská Vaše sluchadlo od lékaře, nebo nemůžete dostat nedoslýchavého příbuzného k lékaři? Osobní zesilovač zvuku Geemarc je vhodné řešení, které funkci sluchadla poskytne a umožní tak návrat do života a komunikace jako dříve. Pro řadu lidí jsou tato sluchátka vhodnějším řešením než klasické sluchadlo, např. kvůli typu sluchové ztráty, tvaru zvukovodu, jiným onemocněním či zhoršenou jemnou motorikou prstů, které nezvládají obsluhu miniaturního sluchadla.
 
Vlastnosti
 
 • 863 MHZ 
 • Stereo zvuk
 • Integrovaný mikrofon: stiskem tlačítka můžete přepnout z poslechu TV a slyšet konverzaci kolem Vás - sluchátka fungují jako sluchadlo
 • Nastavitelná hlasitosti (až 125dB)
 • Lze nastavit levé/pravé ucho hlasitější dle sluchové ztráty
 • Nastavení frekvence
 • Pohodlné a lehké zařízení
 • 30 – 10 000Hz
 • Baterie vydrží nabitá: 6 hodin
 • Rychlé dobíjení baterie: 2 hodiny
 • Sluchátka se začnou automaticky dobíjet, jakmile je vložíte do základny
 • Dosah 60 metrů ve volném prostoru a 25 metrů v bytě či domě
 • Sluchátkový a optický digitální výstup 
 
Chcete ověřit, jak zapojit vysílač sluchátek Geemarc do Vaší televize? Kontaktujte nás a napište nám do emailu: www.domacisolnajeskyne.com  model Vaší televize, rádi poradíme.
 
 
Získejte na tuto pomůcku příspěvek až 2100 Kč od Úřadu práce:

Doplňkové parametry

Kategorie: naslouchátka a příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.