Potřebujete poradit? Volejte 778751659

Vysílač na zesílení TV pro indukční smyčku ARTONE

Kód: 1775
Akce Tip
Značka: SOUND POWER
999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Bezdrátový Bluetooth vysílač k televizi pro indukční smyčky ARTONE 3 MAX. Umožní pohodlný a ničím nerušený čistý poslech zvuku z televize přes indukční smyčku přímo do sluchadla, kde je již zesílen na požadovanou úroveň. Bezdrátový systém na poslech televize pro uživatele sluchadel s funkcí telecoil.

Na tuto kompenzační pomůcku je možné získat příspěvek na kompenzační pomůcku pro neslyšící, vyřizuje Sociální odbor Úřadu práce v rámci kategorie "zařízení pro poslech audiovizuálního zařízení". Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu: www.domacisolnajeskyne.com

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zbrusu nová verze televizního vysílače TVB, nyní také  pro nejmodernější televize s optickým digitálním konektorem.

Bezdrátové zařízení Artone TVB je vysílač, který využívá technologii Bluetooth a umožňuje bezproblémový přenos čistého zvuku televize do sluchadla přes indukční smyčku Artone 3 MAX.

Jedná se o příslušenství k indukční smyčce Artone 3 MAX pro uživatele sluchadel s Telecoil, co chtějí svou indukční smyčku využívat také k poslechu televize, hudby, počítače (Skype) aj.


Jak TVB funguje?

Artone TVB vysílač je připojen k televizi (více možností připojení - všechny kabely v balení).

Dále televizní vysílač Artone TVB spárován pomocí technologie Bluetooth s indukční smyčkou Artone 3 MAX, kterou má uživatel sluchadla pohodlně pověšenou na na krku.

Čistý zvuk televize je přenesen bezdrátově do indukční smyčky, kde je zpracován, očištěn a zesílen a pak odeslán do sluchadla.

Sluchadlem je pak signál opět zpracován a upraven na úroveň hlasitosti a frekvence, kterou uživatel potřebuje, aby televizi dobře slyšel.

Čistý zvuk televize je přenášen přímo do sluchadla bez rušivých šumů z okolí. Umožňuje volný pohyb po místnosti, dosah až 10 metrů.

Z Vašeho sluchadla se díky kombinaci indukční smyčky Artone a vysílače TVB stanou bezdrátová sluchátka a televizní pořad slyšíte čistě, jasně, bez okolních šumů a rušení. Zařízení ARTONE Vám umožní vysoce kvalitní nerušený poslech.

Artone TVB je možné kromě televize připojit i k jiným audio zdrojům (přehrávače hudby, iPod, iPad, počítač), čistý zvuk bez rušivých šumů je opět přenášen přes indukční smyčku do sluchadla. Umožní dokonalý dojem z poslechu.

Velikost TVB:
59 x 59 x 19 mm

Váha
39.4 g

Dosah v metrech
10 m

Zařízení vydrží aktivní po nabití
až 15h (AUX mode)
až 12h (SPDIF mode)

Doba nabíjení
2h

Bezdrátová verze
V 4.1

Profil
A2DP / ACRCP

Audio codec
SBC / aptX

Kapacita baterie:
350mAh

Doplňkové parametry

Kategorie: naslouchátka a příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.