Potřebujete poradit? Volejte 778751659

Vysoušecí tablety na sluchadla 4 ks

Kód: 1796
Akce Tip
Značka: SOUND POWER
150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Vlhkost, která vzniká pocením uživatele sluchadla a tvorbou ušního mazu, vede k rychlejšímu opotřebování elektroniky uvnitř sluchadla. Pravidelným odvlhčováním sluchadla podstatně prodloužíte jeho životnost a ušetříte za nákladné opravy. Balení obsahuje 4 ks vysoušecích tablet na sluchadla. Doporučujeme také uchošťour na čištění ucha a kapky proti nadměrné tvorbě ušního mazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Často se nás při koupi sluchadla dotazujete, jaká je životnost sluchadla. Záleží, jak dobře se o své sluchadlo staráte. Pro dokonalé fungování Vašeho sluchadla je nutné o sluchadlo pečovat každý den. K základnímu vybavení každého uživatele sluchadla by měl patřit čistící a vysoušecí set. Na čistění sluchadla používejte pouze dezinfekční přípravky k těmto pomůckám určené!

Postup vysoušení sluchadla pomocí vysoušecích tablet na sluchadla:

  1. Při vybalení nové tablety strhněte ochrannou fólii. 

  2. Před vysoušením vyjměte ze sluchadla baterii.

  3. Ve standardní uzavřené krabičce trvá vysoušení cca 8 hod.

  4. Životnost tablety – tak dlouho dokud se oranžové (žluté) zabarvení nezmění v bílé.

  5. UPOZORNĚNÍ: TABLETY NEVKLÁDEJTE DO ÚST, PŘI POLKNUTÍ VYHLEDEJTE LÉKAŘE. POZOR NA DOMÁCÍ ZVÍŘATA!

Ušní tvarovky jsou v uchu zanášeny mazem, potem a dalšími nečistotami, které tvoří živnou půdu pro působení mikrorganismů. Pravidelné čistění sluchadla a ušních tvarovek od nečistot je tedy nezbytné jednak jako prevence proti ušním zánětům a také proti ucpání zvukového výstupu sluchadla - v takovém případě dojde k narušení funkce sluchadla a přestanete se sluchadlem slyšet.

Je doporučeno očistit tvarovku a sluchadlo od ušního mazu a dalších nečistot každý večer před spaním. Odborné vyčistění ucpaného a tedy nefungujícího sluchadla v servisu sluchadel totiž vyjde mnohem dráž než každodenní několikaminutová péče o sluchadlo. Pravidelné čištění sluchadel Vám také ušetří spoustu peněz za zbytečné opravy sluchadla.

Stejně důležité jako čistění sluchadla je také pravidelné odvlhčování sluchadla, kterým předejdete opotřebování elektroniky uvnitř sluchadla, prodloužíte životnost sluchadla a ušetříte za nákladné opravy a servis sluchadla. Pokud nechcete mít s odvlhčováním starosti a chcete, aby bylo Vaše sluchadlo odvlhčeno a zbaveno nečistot každou noc, během noci uložte sluchadlo do elektrického UV vysoušecího boxu PERFECT DRY nebo B-DRY (v naší nabídce).

Doplňkové parametry

Kategorie: naslouchátka a příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.