s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='https://www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document);
Potřebujete poradit, napište.

BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

Kód: 809
Akce Novinka Tip
Značka: SOUND POWER
4 800 Kč –27 %
bezdratova zesilena sluchatka k televizi pro nedoslychave ar tv
4 800 Kč –27 % 3 500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň fungují bezdrátová televizní sluchátka AR-TV díky vestavěnému mikrofonu jako sluchadlo pro zesílení běžného hovoru. Zapojení sluchátek do televize nevypne zvuk televize. Můžete tedy pohodlně sledovat televizi s ostatními členy rodiny, zatímco zvuk je zesílen do sluchátek a dokonale rozumíte každému slovu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová televizní sluchátka, dlouhodobě nejprodávanější pomůcka z našeho sortimentu a nejoblíbenější zboží našich zákazníků, fungují jednak jako naslouchací souprava k televizi pro neslyšící a nedoslýchavé a jednak jako sluchadlo.
 
POSLECH TELEVIZE PRO NEDOSLÝCHAVÉ
 
U nedoslýchavých osob se často vyskytuje problém, že televize puštěná příliš nahlas ruší jak ostatní členy domácnosti tak sousedy. Zároveň má nedoslýchavá osoba problém se srozumitelností jednotlivým slovům a poslech televize si již neužívá jako dříve.
Zesilující televizní sluchátka AR-TV umožní členovi Vaší rodiny, který už hůře slyší, poslouchat televizi, rádio, hudbu či jakýkoli jiný zdroj zvuku tak hlasitě, jak potřebují, aniž by rušili sousedy a ostatní členy domácnosti. 
Zvuk televize zůstává hrát na běžné úrovni hlasitosti pro všechny, zatímco nedoslýchavá osoba poslouchá do sluchátek, kde si nastaví jak kolečkem hlasitost tak frekvenci zvuku (výšky/hloubky) dle svých potřeb. Televizní sluchátka speciálně navržená pro neslyšící tedy umožní nejen individuální zesílení televize stereo přímo do obou uší, ale také výrazně vylepší srozumitelnost - budete rozumět každému slovu.
 
Tato sluchátka jsou speciálně navržená pro nedoslýchavé a díky tomu poskytují na rozdíl od běžných drátových či bezdrátových sluchátek perfektní srozumitelnost každému slovu.
 
V BALENÍ NAJDETE
 
Souprava se skládá z vysílače (slouží zároveň jako nabíjecí základna pro sluchátka) a přijímače: bezdrátová sluchátka. Sluchátka jsou dobíjecí a v soupravě jsou dvě baterie: je tedy umožněn nepřetržitý provoz sluchátek - zatímco jedna baterie je funkční ve sluchátkách, druhá baterie se dobíjí a jakmile se první baterie vybije, pouze baterie vystřídáte. Zapojení vysílače do televize je velmi snadné, pro zapojení do konkrétního modelu televize Vám rádi poradíme na emailu: hluskova.marie@domacisolnajeskyne.com
DOSAH BEZDRÁTOVÝCH SLUCHÁTEK
 
Při poslechu televize umožňují bezdrátová sluchátka volný pohyb po bytě nebo domě i za zeď, dosah až třicet metrů. Vysílač zůstává připojen k televiznímu přijímači.
 
FUNKCE SLUCHADLA - SLUCHÁTKA AR-TV JAKO OSOBNÍ ZESILOVAČ ZVUKU
 
Přijímač je vybaven tlačítkem MIC, které vypne zvuk z televize a zapne vestavěný mikrofon pro zesílení konverzace kolem Vás: funkce sluchadla. Tuto funkci ocení zvláště senioři, pro které je ovládání malého zvukovodového či závěsného sluchadla příliš náročné, obtěžující nebo nevyhovující.
 
Zesílená sluchátka po aktivaci mikrofonu stiskem tlačítka fungují jako sluchadlo, místo sluchadla anebo pro situace, kdy je zvukovod příliš citlivý na používání sluchadla.
 
Zesílený zvuk konverzace je čistý, kvalitní, zesílen přesně pro potřebu uživatele a toto sluchadlo nešumí ani nepíská.
 
Jakmile dojde baterie, sluchátka pouze nabijete v základně anebo vyměníte baterii za druhou externí baterii, která se zatím nabila.
 
Na rodinné oslavě nebo při běžném rozhovoru Vás tak nedoslýchavý člen rodiny s bezdrátovými sluchátka AR-TV bez problémů uslyší.
 
Obzvláště vhodná jsou bezdrátová sluchátka AR-TV pro osoby, kterým nevyhovuje nošení sluchadla, odmítají nosit sluchadlo nebo se na sluchadlo teprve chystají.
 
Píská Vaše sluchadlo od lékaře, nebo nemůžete dostat nedoslýchavého příbuzného k lékaři ? AR-TV je vhodné řešení, které funkci sluchadla poskytne a umožní tak návrat do života a komunikace jako dříve. Pro řadu lidí je dokonce AR-TV vhodnějším řešením než klasické sluchadlo, např. kvůli typu sluchové ztráty, tvaru zvukovodu, jiným onemocněním či zhoršenou jemnou motorikou prstů, které nezvládají obsluhu miniaturního sluchadla.
 
Vlastnosti AR-TV
 
- funguje na rádiovou frekvenci 2.4 gHz, digitální (mono, stereo)
- sluchátka mají vestavěný mikrofon pro zesílení konverzace: funkce sluchadla
- umožňuje nastavení hlasitosti, výšek/hloubek a větší zesílení do ucha s větší sluchovou ztrátou
- kromě vestavěné baterie navíc externí baterie pro extra dlouhou výdrž soupravy
- pěkný moderní design, elegantní bílá barva
- žádné zamotávání kabelů, sluchátka jsou bezdrátová a umožňují volný pohyb po bytě či domě
 
Chcete ověřit, zda budou bezdrátová zesilující sluchátka AR-TV perfektně fungovat i s Vaší televizí? Kontaktujte nás a napište nám do emailu: hluskova.marie@domacisolnajeskyne.com  model Vaší televize, rádi poradíme.
 
V zásadě mají moderní televize většinou digitální optický výstup, na který stačí zakoupit redukci a dále k zapojení použít kabely z balení.
 
DŮLEŽITÉ INFORMACE:
 
Co se týče zapojení vysílače AR-TV do televize:
- v balení je kabel sluchátkový - sluchátkový výstup má většina TV, ale po zapojení se vypne zvuk TV, neuslyší ji nikdo jiný než osoba se sluchátky (vhodné pro osoby, co žijí sami)
- v balení je dále kabel RCA (synče): TV musí mít RCA výstup: pak zvuk zůstane zachován pro ostatní posluchače
 
pokud TV nemá tyto výstup:
- ale má scart: je nutné dokoupit scart redukci: 150 Kč u nás, uveďte v poznámce objednávky, nebo nám napište 
- nemá scart ale má optický výstup: je nutné dokoupit optickou redukci: 350 Kč u nás, uveďte v poznámce objednávky, nebo  nám napište
 
Může se proto stát, že si sluchátka doma zapnete a zjistíte, že zvuk TV zesiluje pouze přes mikrofon, to je další funkce sluchátek - funkce sluchadla. Uslyšíte TV ale taky další zvuky v domácnosti.
 
Pak je nutné zjistit jaký máte doma typ TV a podle toho poradíme, jakou redukci na zapojení potřebujete, aby zvuk šel přímo z TV do sluchátek a mohl tak být regulován co do srozumitelnosti.
 
Kromě funkce sluchátek k televizi fungují také jako sluchadlo, to znamená, že zesilují konverzaci. Řada lidí je využívá místo sluchadla na hovor s rodinou, vyhovují jim z mnoha důvodů více než klasická sluchadla, zejména starším seniorům pro které jsou sluchadla moc malá, padají jim a pískají nebo je mají od doktora špatně nastavené.
 
DLOUHODOBĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEPRODÁVANĚJŠÍ POMŮCKA ZE SORTIMENTU PRO SLYŠETVÍC.
 
Na tuto pomůcku nepřispívá zdravotní pojišťovna, ale Úřad práce - stačí zažádat o příspěvek na kompenzační pomůcku pod označením "zařízení pro poslech audiovizuálního zařízení". Na Úřadu práce dodáte výsledek lékařského vyšetření (potvrzení o ztrátě sluchu) a potvrzení o nákupu zboží. 
Skvělý vánoční dárek do rodin, které se přou kvůli hlasitosti televize!
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví/doplňky stravy, sluchadla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.