s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='https://www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document);
Potřebujete poradit, napište.

Eyejusters OXFORD nastavitelné multifokální brýle - AKCE

Kód: 1814
Akce Novinka Tip
1 500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.10.2020

Nastavitelné multifokální brýle Eyejusters využijete na čtení, na počítač, na kutilské a drobné práce. Brýle snadno uzpůsobíte otočením speciálního eyeDials™ kolečka pro změnu dioptrií v rozmezí +0.5D až +4D. Obruby OXFORD jsou vyrobeny z plastu. Zde reportáž České televize o brýlích Eyejusters: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1163310-vedci-predstavili-nastavitelne-bryle-na-cely-zivot

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zde se můžete podívat na reportáž České televize o brýlích Eyejusters: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1163310-vedci-predstavili-nastavitelne-bryle-na-cely-zivot

Jakmile si pořídíte nové nastavitelné brýle Eyejusters, už nebudete potřebovat jiné brýle na čtení a jiné na různé práce. Jednoduše otočíte skryté kolečko eyeDials ™ a změníte zaostření.

Eyejusters mají rozsah síly objektivu +0,50 až +4,00 D a jsou tak ty nejuniverzálnější brýle, které si můžete koupit.

Brýle Eyejusters mají moderní rámečky v elegantní černé, za použití stejných vysoce kvalitních materiálů, jaké se používají v rámech optiků. Nulová údržba, čištění jako klasické brýle.

Mechanismus pohyblivých čoček je uvnitř uzavřený a všechny čočky mají odolný povlak proti poškrábání. 

Součástí každého páru Eyejusterů je čisticí hadřík z mikrovlákna a vysoce kvalitní magnetické pouzdro.

Každé brýle Eyejusters obsahujeínaši speciální technologii SlideLens ™. Pět let intenzivního výzkumu vám přináší nejnovější korekci zraku.

Není třeba zaklánět hlavu dozadu: celá čočka změní zaostření při nastavování. 

Některé multifunkční / progresivní čtecí brýle jsou nyní k dispozici pro potřeby vidění zblízka, ale žádné z nich neposkytují jasné vidění v celém zorném poli jako Eyejusters. Perfektní zaměření, kam chcete.

Většina varifokálů má velmi úzkou zónu pro střední vidění. Pokud vaše práce nebo aktivity spadají do této kategorie, nabízí Eyejusters lepší vidění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.